Elektro-Instal to fotowoltaika i pompy ciepła

Fotowoltaika Lidzbark Warmiński | Pompy ciepła Lidzbark Warmiński

realizacje_512x512

Elekto-Instal - kim jesteśmy i jak realizujemy nasze instalacje?

Spółka ELEKTRO-INSTAL FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O. została założona w 2021 roku, w wyniku pomysłu dwóch przyjaciół, Oskara Pieńcioszko i Bartosza Fronczaka. Pierwszy z nich legitymizował się wieloletnim doświadczeniem w handlu, w tym kilkuletnim w branży OZE, a drugi prowadził równorzędnie świetnie prosperującą firmę w branży budowlanej. Połączenie tych talentów wydawało się być idealnym do utworzenia czegoś własnego, czegoś, co na początku wydawało się być tylko marzeniem, a dziś jest świetnie prosperującym przedsiębiorstwem, które przez 2 lata wykonało ponad 150 instalacji. Początkowo firma opierała się tylko i wyłącznie o instalacje fotowoltaiczne, jednak z czasem stopniowo poszerzała swoją działalność. Zmiany sposobu rozliczania energii elektrycznej w kwietniu 2022 roku wygenerowały konieczność dołączenia do oferty magazynów energii, a świetnie rozwijający się rynek pomp ciepła był bodźcem do wprowadzenia również tego typu usług. W chwili obecnej firma oferuje swoim klientom również docieplenia cellulozą, a w niedalekiej przyszłości planuje poszerzyć działalność również o mycie modułów fotowoltaicznych.

Biznes staramy się prowadzić lokalnie, tak aby każdy klient decydujący się na współpracę z naszą firmą czuł się członkiem jednej wielkiej rodziny Elektro-Instal Fotowoltaika. Dzwoniąc do nas nie trzeba nagrywać się na sekretarkę, czekać wiele minut w kolejce na połączenie – klienci dostają bezpośredni dostęp do osób decyzyjnych, które starają się odbierać od nich telefony od ręki. Oczywiście wszystko w granicach możliwości.

Wyżej wymienieni klienci, bo o nich tu przede wszystkim chodzi, są dla nas najważniejsi. Nie stosujemy tanich chwytów marketingowych, aby przyciągnąć ich uwagę. Nie chwalimy się cenami z *, czyli najczęściej już pomniejszonych o kwotę dotacji, czy ulgi w podatku. Rzetelnie prezentujemy ofertę, pokazując wszystkie zalety ale również niedoskonałości wybranego zestawu fotowoltaicznego. Zależy nam na tym, aby klient był świadomym partnerem firmy, dzięki czemu jego przygoda ze „słoneczną energią” będzie dla niego przyjemnym doświadczeniem. Co więcej wierzymy, że zadowolony klient, to najlepszy sposób pozyskiwania kolejnych kontrahentów.

Firma zlokalizowana jest w Lidzbarku Warmińskim, biuro zlokalizowane jest przy ul. Wyszyńskiego 31. Nie ograniczamy jednak swojej działalności do powiatu lidzbarskiego, jej zakres to całe województwo warmińsko-mazurskie.

Skontaktuj się z naszym doradcą
i poproś o bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej!

Fotowoltaika Lidzbark Warmiński | Pompy ciepła Lidzbark Warmiński

Powierz nam instalację paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła! Dlaczego warto z nami współpracować?

Zobacz jak wygląda realizacja każdego projektu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła

Fachowe doradztwo

Zapewniamy fachowe doradztwo przez doświadczonych i wykwalifikowanych handlowców.

Dopasowane komponenty

Przygotowujemy instalację w oparciu o komponenty adekwatne do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

Podpisanie umowy

Na tym etapie finalizujemy zamówienie - podpisujemy umowę i jasno określamy warunki finansowania.

Wysyłka towaru

Po omówieniu szczegółów współpracy i podpisaniu umowy, wysyłamy towar do klienta i przystępujemy do montażu.

Montaż instalacji

Montaż przeprowadzany jest przez własną ekipę montażową spełniającą najwyższe standardy i oczekiwania klienta.

Odbiór inwestycji

Po poprawnie przeprowadzonym montażu przychodzi czas na odbiór inwestycji, zgłoszenie i przyłączenie do sieci.

Darmowa energia

Dzięki instalacji fotowoltaicznej przez lata mogą Państwo cieszyć się darmową energią z ekologicznego źródła.

Obsługa techniczna

Posprzedażowa obsługa ze strony działów handlowego i technicznego nieustannie czuwa nad poprawą pracy systemu.

Zadowolenie klienta

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata, dlatego na każdym etapie realizacji dbamy o zadowolenie naszych klientów.